Послуги

МИ РОБИМО ЯКІСНО

Агентство іноземних мов “Галицький перекладач” об’єднує команду професіоналів у галузі перекладу та лінгвістики. Засноване у 2008 році у місті Львові, Агентство займає провідні позиції на перекладацькому ринку Галичини та України і впевнено виходить на міжнародну арену.

Письмовий переклад

Агентство іноземних мов “Галицький перекладач” пропонує своїм клієнтам письмові переклади у різноманітних галузях: від тематичних вебсайтів до складної технічної документації, від маркетингових матеріалів, фінансових звітів та аудиторських висновків до наукових статей і спеціалізованої медичної документації.

Висока кваліфікація та досвід наших перекладачів дозволяють виконувати переклади вузькоспеціалізованих матеріалів будь-якої складності.

Надішліть на нашу адресу office@halpereklad.com.ua текст, який потрібно перекласти, - і ми зробимо безкоштовну оцінку вартості перекладу, а також проконсультуємо щодо варіантів засвідчення перекладу (якщо таке необхідне).

Дізнатися ціну

Усний переклад

Перекладачі Агентства іноземних мов “Галицький перекладач” виконують усні переклади на ділових переговорах, засіданнях, міжнародних зустрічах, семінарах та міжнародних конференціях на різноманітну тематику.

Наше агентство забезпечує усний переклад на виробництві – при монтажі обладнання, встановленні виробничих ліній, під час навчання персоналу, на виставках та ярмарках. Ми виконуємо усний переклади при вчиненні нотаріальних дій, а також під час ділових перемовин по телефону або в режимі відеоконференції.

"Багаторічний досвід усного перекладу та високий фаховий рівень забезпечують високу якість перекладу та гарантують порозуміння на багатомовних заходах."

Дізнатися ціну

Переклад документів та засвідчення

У нашому Агентстві можна замовити переклад як комерційної, так і особистої документації з відповідним засвідченням – агентства іноземних мов або нотаріальним згідно з вимогами установ, куди перекладені документи будуть в подальшому подаватись.

"Ми здійснюємо переклади документів для подачі у посольства і консульства, а також установи за кордоном – з метою отримання візи, для виїзду за кордон, здобуття освіти у іноземних навчальних закладах, працевлаштування. Здійснюємо переклад матеріалів судових процесів, документів, пов’язаних з зовнішньоекономічною діяльністю, митної документації, тендерних заявок тощо. "

Дізнатися ціну

Послуги присяжного перекладача польської мови

Агентство іноземних мов ""Галицький перекладач"" надає послуги перекладу документів на польську мову виконаних польським присяжним перекладачем. Такі переклади відповідають вимогам офіційних установ Польщі.

Переклади документів, виконані присяжним перекладачем, часто необхідні українським абітурієнтам, які планують здобувати освіту в навчальних закладах Польщі. Вам не потрібно затрачати свій час і їхати до Польщі, щоб замовити переклад у присяжного перекладача – тепер така послуга доступна і в Україні.

У Агентстві іноземних мов “Галицький перекладач” ви можете відразу замовити послугу з проставлення апостиля на атестаті або дипломі та додатку до нього (чи інших документах) та подальший переклад цих документів присяжним перекладачем – саме такі вимоги до документів найчастіше висувають навчальні заклади сусідньої держави. Ми забезпечуємо виконання присяжного перекладу у стислі терміни (2-3 робочі дні) та за помірною ціною.

Дізнатися ціну

Апостиль і легалізація документів

"Документи, що видані та мають юридичну силу на території однієї держави, можуть використовуватись на території іншої держави лише після їх відповідного засвідчення, якщо інше не передбачено міжнародними договорами. На сьогодні найбільш поширеними є два способи такого засвідчення. Першим є консульська легалізація. Другим способом оформлення документів для їх використання за кордоном є проставлення апостиля відповідно до Гаазької Конвенції від 1961 року, до якої приєдналися понад 100 країн світу."

Ми забезпечимо здійснення консульської легалізації або проставлення апостиля на Ваших документах для подання їх за кордоном, відповідно до вимог країни подання.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів Агентства іноземних мов “Галицький перекладач”, які нададуть Вам вичерпні консультації щодо Вашого конкретного випадку.

Дізнатися ціну

Акредитований переклад та засвідчення у посольствах

Для окремих країн, зокрема, Італії, пропонуємо переклад документів, здійснений перекладачами, які мають відповідну акредитацію, та подальше засвідчення таких перекладів у Посольстві. Також пропонуємо послуги з оформлення декларації Dichiarazione di valore – документа, що видається Посольством Італії в Україні і надає право на навчання або працевлаштування в Італії.

Дізнатися ціну

Отримання довідок про несудимість у Польщі (з проставленням апостиля) та їх переклад

Ми допоможемо нашим клієнтам у отриманні підтвердження, що особа не притягувалась до відповідальності за злочини на території Республіки Польща. За бажанням замовника, на довідці можна проставити апостиль. Ми забезпечимо переклад довідки на українську мову з нотаріальним засвідченням, або, при потребі, присяжний переклад у Польщі на інші європейські мови.

Дізнатися ціну

Корпоративним клієнтам

Агентство іноземних мов “Галицький перекладач” пропонує вигідні умови співпраці корпоративним клієнтам.

Для роботи над замовленнями конкретної компанії формується команда перекладачів, добре ознайомлена з тематикою відповідної галузі. Менеджер проекту слідкує за дотриманням термінології і єдиного стилю у всіх перекладах для цього клієнта. Швидке реагування на запит, злагоджена робота усіх членів команди та суворе дотримання термінів забезпечують ефективне виконання великих за обсягом проектів.

Ми розуміємо усю важливість, яку можуть мати корпоративні документи, і гарантуємо забезпечення конфіденційності матеріалів, що подаються на переклад.

Дізнатися ціну

МИ РОЗМОВЛЯЄМО РІЗНИМИ МОВАМИ

Арабська

Азербайджанська

Болгарська

Китайська

Хорватська

Чеська

Данська

Французька

Німецька

Грецька

Угорська

Іврит

Італійська

Японська

Латинська

Латиська

Литовська

Нідерландська

Норвезька

Польська

Португальська

Румунська

Сербська

Словацька

Іспанська

Шведська

Турецька

Англійська

Немає потрібної мови у списку? Зв'яжіться з нами - ми спробуємо вам допомогти