З розширенням діяльності та збільшенням кількості проектів, Агентство іноземних мов “Галицький перекладач” запрошує до співпраці професійних перекладачів.

 

Будемо раді вітати у своїй команді кваліфікованих і творчих фахівців з різних мов, готових до складних і цікавих завдань, які прагнуть до постійного розвитку на перекладацькій ниві.

 

Обов’язкові умови: відповідна освіта, професійне знання іноземної мови, досвід роботи у перекладацькій сфері не менше 5 років, навички роботи з необхідними комп’ютерними програмами, доступ до інтернет-ресурсів, здатність працювати у рамках чітких термінів та при дотриманні усіх вказівок клієнта.

 

Надсилайте резюме за адресою: office@halpereklad.com.ua.


Про детальні умови співпраці можна дізнатись за телефонами: (032) 244-58-52 або 096 566-31-77.

 

Переклад Translation Übersetzung Traduction Traduzione Traducción Interpretation Dolmetschen Interpretazione Interpretación Tłumaczenie Μετάφραση Pridedamo Překlad Tradução Перевод Пераклад Prijevod Preklad Fordítás Çeviri თარგმანი Tərcümə Përkthim ترجمة Vertaling Oversættelse Itzulpena Превод Cyfieithu अनुवाद Tõlge תרגום Terjemahan Aistriúcháin þýðingar Traducció翻译 Translatio Tulkojums Vertimas Traduzzjoni Traducere Käännös Översättning翻訳

Всі права захищено. Copyright Галицький перекладач © 2012 2019
Створення сайту - студія "sites creating by Nichol"