Агентство іноземних мов “Галицький перекладач” об’єднує команду професіоналів у галузі перекладу та лінгвістики. Засноване у 2008 році у місті Львові, Агентство займає провідні позиції на перекладацькому ринку Галичини та України і впевнено виходить на міжнародну арену.


Серед наших клієнтів – провідні місцеві та іноземні компанії з різнобічним спектром діяльності – від фармакології до видавничої справи, від високотехнологічних процесів до юридичної практики, від будівництва та деревообробки до легкої промисловості, телекомунікаційні провайдери, готелі, туристичні фірми та рекламні агентства, міжнародні організації та посольства, громадські організації та благодійні фонди.

 

“Галицький перекладач” пропонує своїм клієнтам повний комплекс перекладацьких послуг з більшості європейських та основних азіатських мов, а саме:

  • Письмовий переклад матеріалів різних галузей
  • Усний переклад (послідовний та синхронний)
  • Переклад документів з відповідним засвідченням
  • Апостиль та легалізація документів
  • Акредитований переклад та засвідчення в посольствах

 

Наша місія – забезпечення високоякісними послугами на ниві міжнаціонального спілкування. Ми працюємо задля задоволення потреб наших клієнтів, пропонуючи ефективні перекладацькі рішення для налагодження успішної міжнародної співпраці.

 

Відданість якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта, чітке дотримання термінів, відмінне обслуговування та зважена цінова політика – це ті принципи, на яких ґрунтується робота Агентства іноземних мов “Галицький перекладач”, і завдяки яким наші клієнти звертаються до нас знову.

Переклад Translation Übersetzung Traduction Traduzione Traducción Interpretation Dolmetschen Interpretazione Interpretación Tłumaczenie Μετάφραση Pridedamo Překlad Tradução Перевод Пераклад Prijevod Preklad Fordítás Çeviri თარგმანი Tərcümə Përkthim ترجمة Vertaling Oversættelse Itzulpena Превод Cyfieithu अनुवाद Tõlge תרגום Terjemahan Aistriúcháin þýðingar Traducció翻译 Translatio Tulkojums Vertimas Traduzzjoni Traducere Käännös Översättning翻訳

Всі права захищено. Copyright Галицький перекладач © 2012 2019
Створення сайту - студія "sites creating by Nichol"