Письмовий переклад                    Усний переклад                 Апостиль та легалізація документів

Акредитований переклад та засвідчення у посольствах           Корпоративним клієнтам

 

Переклад документів та засвідчення

У нашому Агентстві можна замовити переклад як комерційної, так і особистої документації з відповідним засвідченням – агентства іноземних мов, або нотаріальним, згідно з вимогами установ, куди вони повинні подаватись.

 

Ми здійснюємо переклади документів для подачі у посольства і консульства, а також установи за кордоном – з метою отримання віз, для виїзду за кордон, здобуття освіти у іноземних навчальних закладах, працевлаштування.

 

Також до Ваших послуг – переклад матеріалів судових процесів, документів, пов’язаних з зовнішньоекономічною діяльністю, митної документації, тендерних заявок тощо.

 

Переклад Translation Übersetzung Traduction Traduzione Traducción Interpretation Dolmetschen Interpretazione Interpretación Tłumaczenie Μετάφραση Pridedamo Překlad Tradução Перевод Пераклад Prijevod Preklad Fordítás Çeviri თარგმანი Tərcümə Përkthim ترجمة Vertaling Oversættelse Itzulpena Превод Cyfieithu अनुवाद Tõlge תרגום Terjemahan Aistriúcháin þýðingar Traducció翻译 Translatio Tulkojums Vertimas Traduzzjoni Traducere Käännös Översättning翻訳

Всі права захищено. Copyright Галицький перекладач © 2012 2019
Створення сайту - студія "sites creating by Nichol"