Письмовий переклад           Усний переклад          Переклад документів та засвідчення

Апостиль та легалізація документів         Акредитований переклад та засвідчення у посольствах

 

Корпоративним клієнтам

Агентство іноземних мов “Галицький перекладач” пропонує вигідні умови співпраці корпоративним клієнтам.

Для роботи над замовленнями конкретної компанії формується команда перекладачів, добре ознайомлена з тематикою відповідної галузі. Менеджер проекту слідкує за дотриманням термінології та єдиного стилю у всіх перекладах для цього клієнта.

Швидке реагування на запит, злагоджена робота усіх членів команди та суворе дотримання термінів забезпечують ефективне виконання великих за обсягом проектів.

Ми розуміємо усю важливість, яку можуть мати корпоративні документи, і гарантуємо забезпечення конфіденційності матеріалів, що подаються на переклад.

Висока якість перекладу, професійний підхід, відмінне обслуговування, виконання робіт у стислі терміни і в рамках чітко встановлених бюджетів – це беззаперечні переваги, які пропонує своїм клієнтам “Галицький перекладач”.

 

Переклад Translation Übersetzung Traduction Traduzione Traducción Interpretation Dolmetschen Interpretazione Interpretación Tłumaczenie Μετάφραση Pridedamo Překlad Tradução Перевод Пераклад Prijevod Preklad Fordítás Çeviri თარგმანი Tərcümə Përkthim ترجمة Vertaling Oversættelse Itzulpena Превод Cyfieithu अनुवाद Tõlge תרגום Terjemahan Aistriúcháin þýðingar Traducció翻译 Translatio Tulkojums Vertimas Traduzzjoni Traducere Käännös Översättning翻訳

Всі права захищено. Copyright Галицький перекладач © 2012 2019
Створення сайту - студія "sites creating by Nichol"