Письмовий переклад                    Усний переклад                 Переклад документів та засвідчення

Акредитований переклад та засвідчення у посольствах           Корпоративним клієнтам

 

Апостиль та легалізація документів

Документи, що видані та мають юридичну силу на території однієї держави, можуть використовуватись на території іншої держави лише після їх відповідного засвідчення, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

 

На сьогодні найбільш поширеними є два способи такого засвідчення. Першим є консульська легалізація. Другим способом оформлення документів для їх використання за кордоном є проставлення апостиля відповідно до Гаазької Конвенції від 1961 року, до якої приєдналися понад 90 країн світу.

 

Ми забезпечимо легалізацію або проставлення апостиля на Ваших документах для подання їх за кордоном, відповідно до вимог країни подання.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам вичерпні консультації щодо Вашого конкретного випадку.

 

Переклад Translation Übersetzung Traduction Traduzione Traducción Interpretation Dolmetschen Interpretazione Interpretación Tłumaczenie Μετάφραση Pridedamo Překlad Tradução Перевод Пераклад Prijevod Preklad Fordítás Çeviri თარგმანი Tərcümə Përkthim ترجمة Vertaling Oversættelse Itzulpena Превод Cyfieithu अनुवाद Tõlge תרגום Terjemahan Aistriúcháin þýðingar Traducció翻译 Translatio Tulkojums Vertimas Traduzzjoni Traducere Käännös Översättning翻訳

Всі права захищено. Copyright Галицький перекладач © 2012 2019
Створення сайту - студія "sites creating by Nichol"